equalizer.gif (240Ã?320)
 
 Mine (Ankara) ,   Radyonuzu beğenerek dinliyorum. iyi yayınlar...    |           Umut (Ankara) ,   Uzakta olan arkadaşım için bu parçayı yayınlayın Demet akalın sepet...    |           Mustafa Ekinci (istanbul) ,   İyi geceler Devren erdem büyü artık...    |           uğur (ankara) ,   emel sayından hep banayı çalarmısınız lütfen radyonuzun baştan beri takipçisiyim...    |         
 
RADYO ÇAYYOLU
Radyo bizim işimiz, müzik ise aşkımız...
 
 

Sertab Erener'den Yeni Şarkı 'Belki De Dönerim'

 
26. yılını kutladığı müzik hayatında, en üretken dönemlerinden birini yaşayan Türkçe popun etkili ve güçlü isimlerinden Sertab Erener, 'Bastırın Kızlar'ın ardından yıl bitmeden bu kez 'Belki de Dönerim' isimli şarkı ile karşımıza çıkıyor.

Emre Kula prodüktörlüğünde yayınlanan şarkının orjinal ve akustik versiyonunda Emre Kula, alternatif versiyonunda ise Ozan Yılmaz imzası var.

Sanatçının Emre Kula ile beraber yazdığı şarkının sözleri ise Can Bonomoya ait. Karaköydeki St Pier Handa Mehmet Çelebi yönetmenliğinde çekilen video klipte Sertab Erenerin çocukluğunu da 6 yaşında bir oyuncu canlandırdı. Sertab Erener klipte 1940lı yıllardan kalma kostümler kullandı.

Yaz boyunca Harbiye Açık Havada izlediğimiz sanatçının büyük beğeni toplayan Sertabın Müzikali isimli gösterisi de kışlık sezonda Uniqde izlenmeye devam edilebilir.

 
Tarih       : 06 Aralık 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur