equalizer.gif (240Ã?320)
 
 Mine (Ankara) ,   Radyonuzu beğenerek dinliyorum. iyi yayınlar...    |           Umut (Ankara) ,   Uzakta olan arkadaşım için bu parçayı yayınlayın Demet akalın sepet...    |           Mustafa Ekinci (istanbul) ,   İyi geceler Devren erdem büyü artık...    |           uğur (ankara) ,   emel sayından hep banayı çalarmısınız lütfen radyonuzun baştan beri takipçisiyim...    |         
 
RADYO ÇAYYOLU
Radyo bizim işimiz, müzik ise aşkımız...
 
 

Gece Yolcuları 'Neden?'in 2. Klibi 'Meyhaneler Sen'i Yayınladı

 
Geçtiğimiz şubat ayında yayınlanan 'Neden?' isimli albümleri ile uzun bir aradan sonra hayranlarıyla buluşan Gece Yolcuları, albümün 2. video klibini 'Meyhaneler Sen' isimli parçaya çekti.

Furkan Boran yönetmenliğinde çekilen klipte, grubun yanı sıra Tuğçe Kurşunoğlu ve Emre Büyükpınar da rol aldı.

Klibin iç mekan çekimleri Kadıköy Bahariyede bir evde ve Caddebostanda "Joker Bahçe" adlı mekanda yapıldı. Oyuncuların rol aldığı bölümlerin dış mekan çekimleri ise Caddebostan sahili, Beyoğlu İstiklal Caddesi ile Suadiye semtlerinde gerçekleştirildi.

Son olarak Gece Yolcularının performans çekimleri Beyoğlunda, "KafePi Curcuna" adlı mekanda yapıldı.

25 kişilik bir ekiple 24 saatte tamamlanan klip, "Mövi" kamera stabilizasyon sistemleri kullanılarak, Mark 3 kameralar ile çekildi.

 
Tarih       : 03 Kasım 2013
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2018                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur